Eric Rhönnstad olja på pannå

Eric Rhönnstad olja på pannå
Eric Rhönnstad olja på pannå
Eric Rhönnstad olja på pannå
Eric Rhönnstad olja på pannå

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC RHÖNNSTAD, olja på pannå, signerad, vinterlandskap, 60x74 cm.

Smärre slitage.

840578

2020-11-30