Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattbris", signerad samt numrerad 123/350, ca 20x24 cm

840582

2020-11-20