Matbord
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, kannelerade ben, 3 iläggsskivor à 30 cm, höjd ca 76, diameter 110 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fanérskador, repor, märken och slag
840584
2020-11-20