Golvurna

Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna
Golvurna

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVURNA, Uppsala-Ekeby, stämplad ALT, glaserat stengods, höjd ca 41,5 cm

Slitage

840591

2020-11-20