WALTER KLEMM - Das Paradies
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WALTER KLEMM, (1883-1957): "Das Paradies" portfölj med 6 kolorerade litografier, signerat på försättsbladet, portföljen numrerad 21/100, daterad 1920, ca 56x38 cm
Hanteringsveck samt revor förekommer, gulnade blad
840600
2020-11-28