Pablo Picasso efter

Pablo Picasso efter
Pablo Picasso efter

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, färglitografi, bildmått ca 26x41 cm

840602

2020-11-16