Soffa 1960-tal

Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, ca 1960-tal, 3-sits, lösa dynor klädda i svart läder, ben i mahogny, sitthöjd ca 42, längd 208 cm

Bruksslitage, dammig, svag röklukt

840604

2020-11-17