Taklampa 1960-tal

Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TYRINGE KONSTHANTVERK, 1900-talets andra hälft, taklampa, stomme i förkromat stål, glaskupor från Orrefors, höjd ca 24, diameter 47 cm

840614

2020-11-17