Auguste Rodin skulptur

Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur
Auguste Rodin skulptur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AUGUSTE RODIN, efter, skulptur, patinerad brons, kvinnlig torso, signerad, på svart stensockel, höjd 43 cm.

Något slitage.

840615

2020-12-03