Soffa Swedese
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, Swedese, "Just", 2000-tal, underrede av förkromad metall, textilklädsel, märkt "Söderbergs", sitthöjd ca 38, höjd 74, djup 92, längd 230 cm
Slitage, nötning samt blekning på klädsel
840616
2020-11-19