Soffa Swedese

Soffa Swedese
Soffa Swedese
Soffa Swedese
Soffa Swedese
Soffa Swedese
Soffa Swedese
Soffa Swedese
Soffa Swedese
Soffa Swedese
Soffa Swedese
Soffa Swedese
Soffa Swedese

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, Swedese, "Just", 2000-tal, underrede av förkromad metall, textilklädsel, märkt "Söderbergs", sitthöjd ca 38, höjd 74, djup 92, längd 230 cm

Slitage, nötning samt blekning på klädsel

840616

2020-11-19