Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STARKVINSGLAS (5) 1700-tal, med följer också ett supglas på träfot, höjd ca 13 samt 15 cm
Supglaset trasigt och renoverat, flera nagg. bruks och ålderelaterat slitage
840618
2020-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här