Starkvinsglas

Starkvinsglas
Starkvinsglas
Starkvinsglas
Starkvinsglas
Starkvinsglas
Starkvinsglas
Starkvinsglas
Starkvinsglas

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STARKVINSGLAS (5) 1700-tal, med följer också ett supglas på träfot, höjd ca 13 samt 15 cm

Supglaset trasigt och renoverat, flera nagg. bruks och ålderelaterat slitage

840618

2020-11-19