Rakspegel nyrokoko

Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko
Rakspegel nyrokoko

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

RAKSPEGEL , 1800-talets slut, nyrokoko, fanerad i mahogny och valnöt, två lådor, tredelad pelarfot, höjd ca 145 cm

Slitage, märken, anlupen spegel

840623

2020-11-16