Olle Hjortzberg etsning

Olle Hjortzberg etsning
Olle Hjortzberg etsning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Brunkebergspumpen, 40/100, signerad och daterad Olle Hjortzberg,1919, 45 x 35 cm

Fuktfläckar

840630

2020-11-16