Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld, svagt böjt krön, dekor i lågrelief, ca 66x25 cm

Zustandsbeschreibung

Senare glas och bakstycke, lagningar, något lösa dekorelement

840632

2020-11-17