Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld, svagt böjt krön, dekor i lågrelief, ca 66x25 cm
Zustandsbeschreibung
Senare glas och bakstycke, lagningar, något lösa dekorelement
840632
2020-11-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner