Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRI J SCHOOFS (Belgien, 1815-1862): Kustlandskap med vandrande man, signerad H J Schoofs P.S. och daterad 18(4?)1, olja på pannå, 19 x 27 cm
smärre färgbortfall
840634
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här