Henri J Schoofs olja på pannå

Henri J Schoofs olja på pannå
Henri J Schoofs olja på pannå
Henri J Schoofs olja på pannå
Henri J Schoofs olja på pannå
Henri J Schoofs olja på pannå
Henri J Schoofs olja på pannå
Henri J Schoofs olja på pannå
Henri J Schoofs olja på pannå

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HENRI J SCHOOFS (Belgien, 1815-1862): Kustlandskap med vandrande man, signerad H J Schoofs P.S. och daterad 18(4?)1, olja på pannå, 19 x 27 cm

Kuntoraportti

smärre färgbortfall

840634

Päivämäärä:

2020-12-19