Stekhuv

Stekhuv
Stekhuv
Stekhuv
Stekhuv
Stekhuv
Stekhuv
Stekhuv
Stekhuv
Stekhuv
Stekhuv
Stekhuv
Stekhuv

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKHUV, 1800-tal, tenn, höjd ca 27, längd 49 cm

Bucklor, bit borta på nedre kanten (under), slitage

840651

2020-11-20