Owe Zerge olja på duk

Owe Zerge olja på duk
Owe Zerge olja på duk
Owe Zerge olja på duk
Owe Zerge olja på duk

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OWE ZERGE (1894-1983), olja på duk, signerad och daterad 1941, höstlandskap med bok och stenmur, 48x35 cm.

Något slitage, mindre färgbortfall.

840658

2020-11-29