Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1970-tal, valnöt samt bonad björk, kopparskiva med egyptiserande dekor, höjd 48, diameter 112 cm
Smärre slitage, bortfall av lack i mitten på skiva
840673
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här