Sekretär Louis Seizestil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEMANIERE / SEKRETÄR, fanerad i valnöt, Frankrike, 1900-talets första hälft, Louis Seizestil, beslag i mässing, höjd ca 122, 62x36 cm, nyckel medföljer
Fanerskador/bortfall, defekt lås, trasig stenskiva
840680
2020-11-18