Revue Thommen herrarmbandsur

Revue Thommen herrarmbandsur
Revue Thommen herrarmbandsur
Revue Thommen herrarmbandsur
Revue Thommen herrarmbandsur
Revue Thommen herrarmbandsur
Revue Thommen herrarmbandsur
Revue Thommen herrarmbandsur
Revue Thommen herrarmbandsur
Revue Thommen herrarmbandsur
Revue Thommen herrarmbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REVUE THOMMEN, armbandsur, "Cricket", gulddoublé, manuell, plexiglas, boettnr. 4331, serienr. 7922001, läderarmband, originalspänne, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionenm glas med repor, bruksslitage

840683

2020-11-16