Klubbat för:
280 EUR
Utropspris
300 EUR
ALVAR AALTO, BORD, modell 90A, Artek, 1900-talets andra hälft, lackad björk, diameter 100 cm, höjd 60 cm.
Smärre slitage.
840696
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här