Alvar Aalto bord 90A

Alvar Aalto bord 90A
Alvar Aalto bord 90A
Alvar Aalto bord 90A
Alvar Aalto bord 90A
Alvar Aalto bord 90A
Alvar Aalto bord 90A

Klubbat för:

280 EUR

Arviointi

300 EUR

Kuvaus

ALVAR AALTO, BORD, modell 90A, Artek, 1900-talets andra hälft, lackad björk, diameter 100 cm, höjd 60 cm.

Kuntoraportti

Smärre slitage.

840696

Päivämäärä:

2020-11-16