Alvar Aalto bord 90A
Klubbat för:
280 EUR
Arviointi
300 EUR
Kuvaus
ALVAR AALTO, BORD, modell 90A, Artek, 1900-talets andra hälft, lackad björk, diameter 100 cm, höjd 60 cm.
Kuntoraportti
Smärre slitage.
840696
Päivämäärä:
2020-11-16