Golvlampor 2 st

Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st snarlika, stomme i mässing, 3 resp 2 ljuspunkter, höjd 150 resp 160 cm inkl. skärmar

Bucklor, bruksslitage

840730

2020-11-16