Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Fiskare, signerad Torhamn, olja på pannå, 10x14 cm
Zustandsbeschreibung
Pannå med spricka
840732
2020-11-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner