Tord Björklund vilstol

Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, ´´Skye" vilstol, 1980-tal, IKEA, metall benställning, klädsel av grönt skinn, sitthöjd ca 32 cm, längd ca 158 cm

Bruksslitage

840742

2020-11-16