Flintlåspistol osmansk

Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk
Flintlåspistol osmansk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PISTOL, 1800-tal, flintlås, Osmanska riket, kolv med mässingsinläggingar, kammarstycke med graverad dekor, längd ca 45 cm

Skador, sprickor, lagningar, korrosion

840743

2020-11-17