Klubbat för:
30 000 SEK
18 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, för 24 ljus, bronserad stomme, behängd med prismor, klotformade stamglas, höjd ca 89, diameter 80 cm
Ställvisa nagg, en manschett lagad, elektrifierad
840755
2020-11-16