Vodkakoppar silver niello

Vodkakoppar silver niello
Vodkakoppar silver niello
Vodkakoppar silver niello
Vodkakoppar silver niello
Vodkakoppar silver niello
Vodkakoppar silver niello
Vodkakoppar silver niello
Vodkakoppar silver niello
Vodkakoppar silver niello
Vodkakoppar silver niello

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VODKAKOPPAR, 6 st., silver, Sovjetunionen 1950/60-tal, niello, invändig förgyllning, höjd ca 6 cm, vikt 178 g

Smärre slitage

840756

2020-11-16