Vevgrammofon Brunswick
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNSWICK GRAMMOFON, 1900-talets första del (enligt uppgift 1918), golvmodell med inbyggd högtalare och underskåp för skivor, fanerad i mahogny, på hjultrisssor höjd ca 130, 57x57 cm, medföljande skivor
Smärre slitage, bruksslitage, ej funktionstestad
840759
2020-11-16