James Coignard etsning

James Coignard etsning
James Coignard etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005): komposition, etsning, signerad och numrerad J. Coignard 40/50, ca 21x20 cm

840761

2020-11-16