Remmare 12 st

Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st
Remmare 12 st

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REMMARE, 12 st, 1900-talets mitt, rosa glasmassa, dekor med vindruvsklasar, höjd 20 cm, Samtliga etikettmärkta Trelleborg, förutom en som är märkt Gulla Skruf.

Nagg/ojämnheter på 1 glas

840772

2020-11-16