Man Ray etsning

Man Ray etsning
Man Ray etsning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAN RAY, (USA 1890-1976): "Le telephone", signerad Man Ray, 3/100, etsning, bildmått ca 36,5x24 cm

840774

2020-11-16