Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA RINNEVUO (född 1972): My Happy Place, signerad Lisa Rinnevou, 73/225, färglitografi, ca 46x43 cm.
840778
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här