Lisa Rinnevou färglitografi

Lisa Rinnevou färglitografi
Lisa Rinnevou färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): My Happy Place, signerad Lisa Rinnevou, 73/225, färglitografi, ca 46x43 cm.

840778

2020-11-16