Hillfon fotogravyrer
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CURT HILLFON (1843-2018): (6) Kompositioner, smonogramsignerade och daterade CH -74, HC XVI/25, fotogravyrer, ca 27,5x23 cm
HISTORIK: I mapp för Consulat des Arts, La Garde Freinet, Var Frankrike. Med dikter av Jösta Hagelbäck
840786
2020-11-16