Hillfon fotogravyrer

Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer
Hillfon fotogravyrer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT HILLFON (1843-2018): (6) Kompositioner, smonogramsignerade och daterade CH -74, HC XVI/25, fotogravyrer, ca 27,5x23 cm
HISTORIK: I mapp för Consulat des Arts, La Garde Freinet, Var Frankrike. Med dikter av Jösta Hagelbäck

840786

2020-11-16