Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Stilleben, signerad och daterad Ax Peter 1927, olja på duk, ca 38x45,5 cm

840791

2020-11-16