Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
LISA LARSON, "Moses", figurin, stengods, i form av liggande katt, svart glasyr, signerad Lisa L. K-studion, Gustavsberg, höjd ca 15, längd ca 28 cm
Smärre slitage
840793
2020-11-22