Lisa Larson tomte med lykta Gustavsberg
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, figurin, stengods, Gustavsberg, i form av tomte med lykta, för ett ljus, delvis glaserad i blått, vitt och rött, signerad "Lisa L., K-studion Gustavsberg", höjd ca 27 cm
Obetydligt slitage
840800
2020-11-22