Lisa Larson tomte med lykta Gustavsberg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, figurin, stengods, Gustavsberg, i form av tomte med lykta, för ett ljus, delvis glaserad i blått, vitt och rött, signerad "Lisa L., K-studion Gustavsberg", höjd ca 27 cm

Obetydligt slitage

840800

2020-11-22