Stilleben oljemålning

Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning
Stilleben oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stilleben, olja på pannå, sannolikt ett överstycke, ca 36x70 cm

Krackeleringar

840801

2020-11-18