Båtpropeller

Båtpropeller
Båtpropeller
Båtpropeller
Båtpropeller
Båtpropeller
Båtpropeller
Båtpropeller
Båtpropeller

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

BÅTPROPELLER, 1900-talets första hälft, brons, diameter ca 36 cm

NAgg, bruks och åldersrelaterat slitage

840808

2020-11-22