Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOFFERT, s k Amerikakoffert, 1900-talets första hälft, svarta lister, med beslag i gulpatinerad vitmetall, draghandtag i läder, etikett märkt bl a Swedish American Line höjd ca 63 samt 97x53 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

840812

2020-11-22