Koffert
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOFFERT, s k Amerikakoffert, 1900-talets första hälft, svarta lister, med beslag i gulpatinerad vitmetall, draghandtag i läder, etikett märkt bl a Swedish American Line höjd ca 63 samt 97x53 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
840812
2020-11-22