Bert-Håge Häverö

Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Längtan till havet, signerad och daterad Bert-Håge Häverö 1973, olja på duk, ca 25x34 cm

840823

2020-11-17