Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTOGENLAMPA, Böhlmarks, mässing, 1900-talets första hälft, fot och fotogenhus i mässing, linjerör med brännare, höjd ca 51 cm
Bruksslitage, märken, nagg
840831
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här