Böhlmark Fotogenlampa

Böhlmark Fotogenlampa
Böhlmark Fotogenlampa
Böhlmark Fotogenlampa
Böhlmark Fotogenlampa
Böhlmark Fotogenlampa
Böhlmark Fotogenlampa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGENLAMPA, Böhlmarks, mässing, 1900-talets första hälft, fot och fotogenhus i mässing, linjerör med brännare, höjd ca 51 cm

Bruksslitage, märken, nagg

840831

2020-11-22