Ture Sjölander färgserigrafi

Ture Sjölander färgserigrafi
Ture Sjölander färgserigrafi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TURE SJÖLANDER (född 1937): ABBA, signerad, numrerad samt daterad Ture Sjölander, HC, -77, färgserigrafi, bildmått ca 48x66 cm

Nyinramad

840845

2020-11-17