Anders Wadensjö olja

Anders Wadensjö olja
Anders Wadensjö olja
Anders Wadensjö olja
Anders Wadensjö olja

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS WADENSJÖ (samtida): Skuggan, signerad a tergo samt daterad -07, olja på träplatta, 30x30 cm

840849

2020-11-17